صفحه اصلينقشه سايتپست الكترونيك
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
از معلم خود ياد بگير و در زندگي به آن عمل كن. امام علي (ع)
پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
موقعیت : صفحه اصلی > اخبار > اخبار جديد 
اخبار > نشست علمي-تخصصي با عنوان "شاخص‌هاي جهاني پايگاه اجتماعي و منزلت معلمان در خانواده، مدرسه و جامعه"


  چاپ        ارسال به دوست

در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار شد:

نشست علمي-تخصصي با عنوان "شاخص‌هاي جهاني پايگاه اجتماعي و منزلت معلمان در خانواده، مدرسه و جامعه"

صبح روز يكشنبه 1398/08/26 پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش میزبان و مجری برگزاری یک  نشست علمی تخصصی دیگر با عنوان "شاخص‌هاي جهاني پايگاه اجتماعي و منزلت معلمان در خانواده، مدرسه و جامعه بود که به همت " گروه پژوهشي جامعه شناسي و آموزش خانواده‌ پژوهشكده خانواده و مدرسه  برگزار شد.

در اين نشست که در سالن پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار شد جمعي از متخصصين اين حوزه از بخش‌هاي مختلف آموزش و پرورش ازجمله مديران و كارشناسان از معاونت توسعه و پشتيباني، معاونت آموزش ابتدايي‌، معاونت آموزش متوسطه،‌ معاونت پرورشي و فرهنگي‌، دفتر برنامه ريزي انجمن هاي مدارس و آموزش خانواده و مشاوره اوليا و مربيان، سازمان مدارس غير دولتي و مشاركت هاي مردمي، پژوهشكده سياست پژوهي و مطالعات راهبردي حكمت،اداره كل آموزش و پرورش شهرستان هاي تهران و اعضا هيئت علمي و كارشناسان پژوهشگاه و سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي و اصحاب ارجمند رسانه شركت نمودند.

در ابتداي جلسه خانم دكتر احقر رئیس پژوهشكده خانواده و مدرسه ضمن خير مقدم به شركت كنندگان و تشكر از گروه پژوهشي جامعه شناسي و آموزش خانواده پژوهشكده خانواده و مدرسه، اهداف برگزاري نشست را مطرح كردند. در ادامه آقاي دكتر كيومرث فلاحي عضو هيئت علمي(دانشيار) و مدير گروه پژوهشي جامعه‌شناسي و آموزش خانواده  به بحث پيرامون  پايگاه اجتماعي ومنزلت معلمان  در خانواده، مدرسه و جامعه  پرداختند. سپس از مشاركت‌كنندگان تقاضا شد در رابطه با موضوع مطروحه بر حسب دانش،‌ تجربه و تخصص خود چنانچه نظري، نقدي و پيشنهادي دارند مطرح كنند. آنگاه موضوع به چالش كشيده شد و در پايان نتايج پژوهش تحليل،‌ تبيين و تفسير شد.

در همين راستا كتاب " شاخص‌هاي جهاني پايگاه اجتماعي و منزلت معلمان"اثر پيتر دالتون،  ترجمه دكتر كيومرث فلاحي جهت اشاعه يافته هاي پژوهش  معرفي و به شركت‌كنندگان تقديم شد.

در پايان اعضاي جلسه از تلاش‌ها، علاقمندي و ارائه خوب دكتر فلاحي  تشكر كردند. 

این خبر متعاقبا تکمیل خواهد شد .


١٦:٥٣ - يکشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٤٧٨١    /    تعداد نمایش : ٤١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
صفحه اصلي |تماس با ما|پست الكترونيك