صفحه اصلينقشه سايتپست الكترونيك
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
از معلم خود ياد بگير و در زندگي به آن عمل كن. امام علي (ع)
سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩
موقعیت : صفحه اصلی > مركز ملي مطالعات بين المللي پرلز و تيمز > فراخوان تهیه متن های ادبی و علمی پرلز 2016 
فراخوان تهیه متن های ادبی و علمی پرلز 2016
فراخوان تهیه متن های ادبی و علمی پرلز 2016

نظر به اینکه مرکز بین المللی تیمز و پرلز از کشور های عضو مطالعه پرلز 2016 درخواست کرده که داستانها و متن های ادبی و علمی پیشنهادی خود را بفرستند.
بدین منظور فایل ملاک های تهیه متن های آزمون پرلز برای اطلاع نویسندگان ادبیات کودک و نوجوان به پیوست این نامه تقدیم می شود.
در صورت تایید و پذیرش توسط مرکز بین المللی تیمز وپرلز ISC کالج بوستون آمریکا وابسته به IEA ،متن ارسالی به نام نویسنده در دفترچه آزمون پرلز ( مقدماتی و اصلی)ثبت می شود.
در فراخوان پیوست ارسالی از مرکز بین المللی مطالعه تیمز و پرلز کالج بوستون آمریکا از کشورهاي عضو درخواست شده است تا بر اساس ملاك هاي اعلام شده آزمون پرلز ،متون ادبی و علمی خود را تهیه و براي انتخاب، پیش نویس متن آزمون پرلز2016 را به آدرسtimss@rie.ir یا pirls@rie.ir ارسال دارند. در صورت تصویب متن پیشنهادي در گروه تدوین متون (RDG ) پرلز 2016، ضمن اخذ اجازه نشر ،مطلب مورد نظر به نام فرد ثبت می شود.

براي آشنایی با چهارچوب نظري و نمونه داستانهاي پرلز می توان کتاب هاي منتشره تیمز و پرلز پژوهشگاه مراجعه و یا با تلفن 88928318 مرکز ملی مطالعات تیمز و پرلز پژوهشگاه تماس حاصل نمود.

با تشکر
   دانلود : timss&pirls_2016.zip           حجم فایل 227 KB
صفحه اصلي|تماس با ما|پست الكترونيك