صفحه اصلي نقشه سايتپست الكترونيك
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
از معلم خود ياد بگير و در زندگي به آن عمل كن. امام علي (ع)
چهارشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٨
موقعیت : صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > "ساختمان جدید مرکز پژوهشی تبریز"


  چاپ        ارسال به دوست

بازید مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از :

"ساختمان جدید مرکز پژوهشی تبریز"

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جناب آقای پاشایی از ساختمان جدید مرکز پژوهشی تعلیم و تربیت کاربردی تبریز بازدید نمودند.ایشان با اشاره به اهمیت پژوهش در توسعه آموزش و پرورش، خواستار همکاری مرکز پژوهشی تبریز در توانمندسازی معلمان استان در موضوع اقدام پژوهشی و معلم پژوهنده شدند. ایشان همچنین با توجه به جایگاه و ماموریت کشوری مرکز پژوهشی تبریز در حوزه تعلیم و تربیت در مناطق دوزبانه و مناطق روستایی و عشایری و مرزی، هدایت و انجام طرح های کلان پژوهشی را در این زمینه خواستار شدند.

در نهایت با توجه به نیاز ساختمان جدید مرکز پژوهشی تبریز به زیباسازی و تجهیز اتاق ها دستورات لازم صادر گردید.

گفتنی است واگذاری ساختمان جدید مرکز پژوهشی تبریز با پیگیری همکاران این مجموعه و با حمایت های بی دریغ ریاست محترم پژوهشگاه مطالعات، جناب آقای دکتر کریمی و با عنایت خاص  مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جناب آقای پاشایی صورت پذیرفته است.

ساختمان جدید مرکز پژوهشی تبریز در یکی از مناطق خوب تبریز (شریعتی جنوبی، ابتدای خیابان مصلی) استقرار دارد. این ساختمان دارای دو طبقه بوده که یک طبقه متعلق به پژوهشسرای دانش آموزی و یک طبقه آن متعلق به مرکز پژوهشی تعلیم و تربیت کاربردی تبریز می باشد. ساختمان فوق همچنین دارای یک اتاق کنفرانس بسیار مجهز به تعداد گنجایش 250 نفر و یک اتاق جلسه 50 نفری است.


٠٧:٣٠ - يکشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٥٥٢    /    تعداد نمایش : ٣٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
صفحه اصلي |تماس با ما|پست الكترونيك