صفحه اصلي نقشه سايتپست الكترونيك
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
از معلم خود ياد بگير و در زندگي به آن عمل كن. امام علي (ع)
پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
موقعیت : صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نشست علمی - تخصصی به مناسبت بزرگداشت هفته بهداشت روان


  چاپ        ارسال به دوست

در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار شد:

نشست علمی - تخصصی به مناسبت بزرگداشت هفته بهداشت روان

پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش در" نشست علمی - تخصصی که به مناسبت بزرگداشت هفته بهداشت روان در روز یکشنبه مورخ 98/8/12  از ساعت 9 الی 11:45 در سالن جلسات پژوهشگاه و با حضور اعضای هیئت علمی و کارشناسان پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و سازمان پژوهش و برنامه ­ریزی آموزشی و حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش، ادارات کل آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های تهران برگزار کرد به بررسی موضوعات متنوعی در حوزه بهداشت روان پرداخت.

در این "نشست علمی - تخصصی پس از بیانات آقای دکتر فرهاد کریمی رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش درباره اهمیت موضوع بهداشت روان و لزوم مداخله موثرتر آموزش و پرورش در این امر، دکتر مسلم پرتو استادیار پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و مدیر گروه پژوهشی بهداشت و تربیت بدنی به عنوان مدیر این نشست علمی- تخصصی به بیان مقدمه ای در حوزه بهداشت روان پرداختند و سپس دکتر بهنام بهراد استادیار پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش به عنوان اولین سخنران مباحث مورد نظر خود در حوزه آموزش بهداشت روان، مبتنی بر مدرسه را مطرح نمودند.

 در ادامه جناب آقای مسعود  شکوهی مدیرکل محترم دفتر مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش و سرکار خانم رضاپور به تشریح فعالیت های بهداشت روان در آموزش و پرورش پرداختند . سخنران چهارم این نشست علمی تخصصی پروفسور حسین لطف آبادی استاد دانشگاه شهید بهشتی بود که موضوع سخنرانی خود را به بررسی شخصيت و هويت، زمينه بهداشت روان اختصاص داد . پروفسور جعفر بوالهری استاد  دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز به عنوان آخرین سخنران مطالب گزیده ای را با محوریت تغییر رفتار، دین و معنویت تقدیم مخاطبان نمودند و  پایان بخش این نشست تبادل نظر و پرسش و پاسخ میان حضار و سخنرانان بود.

خبر مشروح این نشست متعاقبا منتشر خواهد شد .


١٨:٣٨ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٤٧٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
صفحه اصلي |تماس با ما|پست الكترونيك