صفحه اصلينقشه سايتپست الكترونيك
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
از معلم خود ياد بگير و در زندگي به آن عمل كن. امام علي (ع)
چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
موقعیت : صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > " مراسم تجليل از معلين پژوهشگر و دانش‌آموزان با نيازهاي ويژه "


  چاپ        ارسال به دوست

در سازمان آموزش و پرورش استثنايي برگزار گرديد:

" مراسم تجليل از معلين پژوهشگر و دانش‌آموزان با نيازهاي ويژه "

 

 

 

مراسم تجليل از معلين پژوهشگر و دانش‌آموزان با نيازهاي ويژه در سازمان آموزش و پرورش استثنايي برگزار گرديد. در اين مراسم جناب آقاي دكتر حسيني، معاون محترم وزير و رئيس سازمان، معاونين سازمان، رئيس پژوهشكده كودكان استثنايي، جمعي از مديران ارشد و مشاوران سازمان، اساتيد دانشگاه‌ها، معلمين مدارس استثنايي، دانش‌آموزان موفق با نيازهاي ويژه و نماينده مؤلفين حضور داشتند.

در اين مراسم با شكوه ابتدا مدعوين به ارايه نقطه نظرات و مطالبي در خصوص فعاليت انجام شده خود پرداختند سپس سركار خانم دكتر فرهبد، رئيس پژوهشكدة كودكان استثنايي ضمن ارائه مطالبي درخصوص ارزش و اهميت پژوهش، به تشريح فعاليت‌ها و مأموريت‌هاي پژوهشكده پرداخت.

ايشان تأكيد داشتند كه پژوهش از مدرسه بايد آغاز شود و چنين پژوهش‌هايي به مرحلة اجرا و كاربست خواهند رسيد. در اين صورت است كه اغلب پژوهش‌ها مي‌توانند پشتوانه‌ اصلي سياستگذاري‌ها و برنامه‌ريزي‌ها باشند. همچنين نمونه هايي از فعاليت هاي در دست اجرا كه پشتوانه پژوهشي داشتند و پژوهشها نيز در پژوهشكده و براساس نيازهاي اعلام شده از طرف سازمان آموزش و پرورش استثنايي، اجرا شده اند مطرح گرديد. 

در ادامه جناب آقاي دكتر حسيني ضمن تشكر از مدعوين جهت شركت در مراسم، به ارايه نكات مديريتي و كليدي در مورد ارتباط بين بخش‌هاي اجرايي و همچنين پژوهشي پرداختند.

ايشان ضمن اشاره به نكات مهم بحث‌هاي پيش آمده، به اين نكته نيز تأكيد كردند كه ارتباط بين سازمان آموزش و پرورش استثنايي و پژوهشكده كودكان استثنايي جهت انجام پژوهش‌هاي كاربردي و بنيادي مورد نياز، بايد بيش از پيش تقويت كرد.

در پايان جلسه تجليل از پژوهشگران برتر و دانش آموزان موفق در دستور كار قرار گرفت.

 


٠٨:٣٥ - شنبه ٦ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١٥٠٣٥    /    تعداد نمایش : ٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
صفحه اصلي|تماس با ما|پست الكترونيك