جستجو در وب سايت
جهت جستجوی کلمات در بخشهای متفاوت وب سايت از جمله اخبار ، مقالات ، ياداشت روز ، انجمن ها و ...
اوقات شرعي
آب و هوا
weather.ir is down
عضویت در سرویس خبری

آمار بازدیدکنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه : 1652
بازديدکنندگان امروز : 1542
کل بازديدکنندگان : 13365362
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگزاری صفحه : 0/1795 ثانیه
موقعیت : صفحه اصلی > هفته پژوهش > هفته پژوهش  > هفته پژوهش ١٣٨٨ > سخنان رياست  

ملت ایران در بیست و دوم بهمن حجت را بر همه تمام کرد.مقام معظم رهبری

سخنان رياست

 


«سركار خانم دكتر تحريري نيك صفت، رئيس پژوهشگاه و دبير ستاد هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش در اولين جلسه  ستاد برگزاري هفته پژوهش مطالبي را به شرح زير مطرح نمودند».

 
      اگر دستگاه هاي پژوهشي كشور بخواهند به موضوع پژوهش آنطور كه شايسته است بپردازند، بايد قبل از هر چيز اين امر را از مدرسه شروع كنند. پژوهشگاه تلاش مي كند به مسئله پژوهش ميان معلمان و دانش آموزان توجه بيشتري بنمايد زيرا توسعه پژوهش ميان اين دو قشر سرنوشت ساز است كه در شرايط موجود از وضعيت مناسب و در خوري برخوردار نمي باشند. در پژوهشگاه برنامه هايي در دست اقدام است كه اميدواريم در اين خصوص       راه هاي نويي را معرفي كنيم و در جهت تعميق پژوهش از پايين به بالا كوشش كنيم.
 
 سپس دكتر متين دبير ستاد هفته پژوهش در اين جلسه متذكر شدند، از جمله فعاليت هايي كه در چند سال اخير با هدف ترويج  فرهنگ پژوهش به شكل گسترده اي در سطح كشور انجام مي شود، برگزاري مراسم هفته پژوهش است. در اين هفته فرصت خودارزيابي و شناسايي نقاط قوت و ضعف و مقايسه خود با ساير كشورهاي پيشرفته و معرفي دستاوردهاي پژوهشي را خواهيم داشت .
 
     بسيار خجسته است كه امسال نيز با حضور و همكاري نمايندگان حوزه هاي ستادي و نهادهاي پژوهشي وزارت آموزش و پرورش بزرگداشت هفته پژوهش را گرامي مي داريم، اما اينجا آغاز راه است، هفته پژوهش  يك يادآوري بزرگ براي عقب نماندن از علم جويي است.

 

© کليه حقوق اين سايت طبق قوانين نرم افزاری مربوط به پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش مي باشد.