صفحه اصلينقشه سايتپست الكترونيك
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
از معلم خود ياد بگير و در زندگي به آن عمل كن. امام علي (ع)
چهارشنبه ١٢ آذر ١٣٩٩
موقعیت : صفحه اصلی > روابط عمومي  > نشست مشترک 
نشست مشترک

 

برگزاری نشست مشترک مدیر کل و کارشناسان دفتر آموزش و پرورش راهنمایی با پژوهشگران و اعضای هیات علمی پژوهشگاه

 
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، صبح امروز نشست مشترک کارشناسی و پژوهشی با حضور آقای فضلی خانی مدیر کل دفتر آموزش و پرورش راهنمایی، کارشناسان و طراحان برنامه ها، دکتر رضوی، معاون پژوهشی و خانم دکتر رضایی رئیس پژوهشکده تعلیم و تربیت و اعضای هیات علمی و پژوهشگران گروههای مختلف پژوهشی به منظور بررسی پروژه های هفت گانه آن دفتر در محل پژوهشگاه برگزار شد.


هدف از این نشست تقریب دیدگاههای پژوهشگران، برنامه ریزان و مجریان و بررسی ابعاد، روش های اجرایی و انتخاب پژوهشگران برای ارزیابی و اعتبار سنجی پروژه های در دست اجرای دفتر آموزش و پرورش راهنمایی بوده است. پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و دفتر آموزش و پرورش راهنمایی از پژوهشگران دعوت کرده اند تا چارچوب و پیشنهاده پژوهشی، هر یک از عناوین گفته شده را مطابق با چارچوبی که در قسمت همین سایت قابل دستیابی است تنظیم و حداکثر تا 15 آذرماه به معاونت پژوهشی پژوهشگاه تحویل نمایند. دفتر آموزش راهنمایی نیز آمادگی خود را برای ارائه اطلاعات دقیق تر به پژوهشگران و پیشنهاد دهندگان اعلام کرده است.


قابل ذکر است طرح های 1- طرح همگام با قرآن 2- غنی سازی تجارب یادگیری 3- تربیت معلم چند مهارته 4- جشنواره فرایندهای یاددهی-یادگیری 5- ارتقای نقش تربیتی معلمان 6- تربیت معلم و ایجاد کلاسهای چند پایه در دوره راهنمایی 7- ایجاد کلاسهای موضوعی از طرح های در دست اجرای آن دفتراست.


سه شنبه 26 آبان 1388

 

 

صفحه اصلي|تماس با ما|پست الكترونيك