جستجو در وب سايت
جهت جستجوی کلمات در بخشهای متفاوت وب سايت از جمله اخبار ، مقالات ، ياداشت روز ، انجمن ها و ...
اوقات شرعي
آب و هوا
weather.ir is down
عضویت در سرویس خبری

آمار بازدیدکنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه : 1807
بازديدکنندگان امروز : 923
کل بازديدکنندگان : 10664821
بازديدکنندگان آنلاین : 8
زمان بارگزاری صفحه : 0/1094 ثانیه
موقعیت : صفحه اصلي > دبيرخانه شوراي سياست‌گذاري تحقيقات  > هفته پژوهش  >  هفته پژوهش در ١٣٨٦ > خلاصه برنامه هاي هفته 

ملت ایران در بیست و دوم بهمن حجت را بر همه تمام کرد.مقام معظم رهبری

خلاصه برنامه هاي هفته
خلاصه اي از برنامه هاي وزارت آموزش و پرورش در هفته پژوهش سال 1384
 
دبيرخانه ستاد برگزاري هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش ‏, مستقر در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش , خلاصه اي  از برنامه هاي در نظر گرفته شده براي هفته پژوهش سال 1384 را به شرح زير اعلام نمود:
1- انتخاب و معرفي پژوهشگران برگزيده وزارت آموزش و پرورش
انتخاب و معرفي پژوهشگران برگزيده وزارت آموزش و پرورش با توجه به معيارهاي اعلام شده از سوي دبيرخانه ششمين جشنواره بزرگداشت پژوهشگران برگزيده سال ( وزارت علوم , تحقيقات و فناوري) به منظور دستيابي به هدف هاي زير انجام مي‌شود . انتخاب, معرفي و تقدير از محققان برتر وزارت , الگو سازي از نخبگان علمي و پژوهشي براي نسل جوان , ايجاد فضاي رقابت در انجام فعاليت‌هاي پژوهشي در سطح پژوهشگاه, پژوهشكده‌ها, مراكز پژوهشي, كميته‌هاي پژوهشي معاونت‌ها و سازمان‌هاي حوزه ستادي و شوراهاي تحقيقات استانها در مراسم هفته پژوهش از برگزيدگان تقدير خواهد شد.
2- انتخاب و معرفي پژوهش هاي برگزيده وزارت آموزش وپرورش
انتخاب و معرفي پژوهش هاي برگزيده وزارت آموزش و پرورش بر اساس يك سنت ساليانه, با توجه به معيارهاي تدوين شده در دبيرخانه شوراي سياستگذاري تحقيقات وزارت آموزش و پرورش  با هدف شناسايي و تشويق بهترين پژوهش‌هاي انجام شده در سطح وزارت آموزش و پرورش انجام مي شود و پژوهش‌هاي برگزيده مورد تقدير قرار مي گيرند.
3- انتخاب و معرفي معلمان پژوهنده برگزيده
در آذر ماه سال 84, نسبت به ارزيابي آثار پژوهشي معلمان پژوهنده سراسر كشور انتخاب و معرفي معلمان پژوهنده برتر كشوري و برگزيدگان استاني از ميان حدود چهل و دو هزار  معلم كه به فراخوان هشتمين دوره پاسخ مثبت داده اند اقدام شده است و نفرات برتر معرفي شده‌اند. در هفته پژوهش از نفرات برتر كشوري تقدير خواهد شد و آثار برتر معلمان پژوهنده هر استان در قالب كتاب چاپ و  توزيع خواهد شد.
4- معرفي دانش آموزان و پژوهشگر برگزيده
5- انتشار كتاب كارنامه پژوهش 2, حاوي خلاصه‌اي از مهمترين پژوهش‌هاي پايان يافته در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش
6- انتشار كتاب كارنامه پژوهش 3 , حاوي خلاصه‌اي از مهمترين پژوهش‌هاي پايان يافته در كميته‌هاي پژوهشي معاونتها و حوزه ستادي و سازمان‌ها
7- انتشار كتاب كارنماي عملكرد بخش پژوهش هاي آموزش و پرورش در 4 سال گذشته
8-   نواختن زنگ پژوهش در مدارس در اولين روز هفته پژوهش (19/9/84) به منظور فرهنگ سازي پژوهش
9- مشاركت فعال در نمايشگاه و دستاوردهاي پژوهشي و فناوري كه از سوي وزارت علوم , تحقيقات و  فناوري از تاريخ 22/9/84 لغايت 25/9/84 در محل نمايشگاه بين المللي تشكيل مي شود.
10- مشاركت فعال در نمايشگاه سومين فن – بازار ملي كه از سوي وزارت علوم در مورخه 22/9/84 لغايت 25/9/84 برگزار مي شود. اين نمايشگاه محلي مناسب باري عرضه و تقاضاي فناوري توسط توليد كنندگان و خريداران اين فناوري هاست.
11- برگزاري  همايش ملي بزرگداشت هفته پژوهش در وزارت آموزش و پرورش در مورخه 22/9/84 با حضور مقام عالي وزارت, مسئولين وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم , تحقيقات و فناوري واساتيد و اعضاي هيأت علمي وزارت آموزش و پرورش
12- برگزاري همايش هاي پژوهشي در سطح معاونت هاي وزارت, سازمان‌هاي ستاد,‌استان ها و مناطق  به منظور بررسي مسايل نظام آموزش و پرورش كشور, تحليل و ارزيابي اولويت هاي پژوهشي , آسيب شناسي پژوهش ها
13- دعوت از معلمين پژوهنده برتر استان ها, شهرتهران و شهرستانهاي تهران جهت حضور در مراسم هفته پژوهش ستاد
14- بازديد از مراكز پژوهشي وزارت آموزش و پرورش
 
© کليه حقوق اين سايت طبق قوانين نرم افزاری مربوط به پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش مي باشد.